Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AAQFB4109D1ZJ
Call 07942551631 83% Response Rate
Send Enquiry
| Thickness | 1/4 inch |
| Board Size | 2400 x 1200 mm |
| Usage/Application | False Ceiling |
| Length | 6*4 Ft |
| Brand | USG |
| Shape | Rectangle |
| Color | White |
| Design | Rectangle |
View Complete details
| Thickness | 1/4 inch |
| Board Size | 2400 x 1200 mm |
| Usage/Application | False Ceiling |
| Manufacturing Standards | Gyproc |
| Length | 12.5 mm |
| Brand | Gypboard plain |
| Color | White |
View Complete details