Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AAQFB4109D1ZJ
Call 07942551631 83% Response Rate
Send Enquiry
| Material | Gypsum |
| Profile Design | Decorative |
| Length | 2400 mm |
| Thickness | 10 mm |
| Size | 1240mm (L) x 45mm (W) |
| Usage/Application | Commercial |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Shape | Rectangle |
We are leading wholesale Trader of Ceiling Channel in Bengaluru City. Our range of products is appreciated by our clients.
Additional Information:
View Complete details
| Profile Design | Decorative |
| Material | Gypsum Ceiling |
| Length | 2400 mm |
| Type | Concealed Grid |
| Shape | Rectangular |
| Country of Origin | Made in India |
| Technique | Hot Rolled |
View Complete details