Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AAQFB4109D1ZJ
Call 07942551631 83% Response Rate
Send Enquiry
| Panel Width | 200 mm |
| Panel Length | 2400 mm |
| Surface Treatment | Coated |
| Country of Origin | Made in India |
| Panel Thickness | 12 mm |
| Thickness | 9 mm |
View Complete details
| Panel Material | PVC |
| Panel Thickness | 12 mm |
| Service Location | Bengaluru |
| Thickness | 10 mm |
| Size (feet) | 8 x 4 |
| Usage/Application | Residential |
| Shape | Rectangular |
| Material | PVC |
| Weight | Light weight |
View Complete details