Bengaluru, Karnataka
GST No. 29AAQFB4109D1ZJ
Call 07942551631 83% Response Rate
Send Enquiry
| Panel Width | 300 mm |
| Material | PVC |
| Panel Length | 10 ft |
| Application | For Exterior Use |
| Size (feet) | 6*9.5 |
| Design | Decorative wall panel |
| Color | Gray |
| Shape | Flat |
| Usage/Application | Residential |
| Core Filling | Cement |
| Panel Thickness | 8 mm |
| Thickness | 6 mm |
View Complete details